Výuka náboženství

V naší farnosti momentálně probíhá výuka náboženství ve dvou skupinkách. V případě zájmu se obracejte na jednotlivé katechety nebo na duchovního správce P. Jakuba. Připojit se je možné kdykoliv v průběhu školního roku.

Předškoláci a mladší školáci

Skupinka předškoláků a “mladších školáků” (1. a 2. třída) se schází každé úterý v 16 hodin na hostivické faře. Především na základě rytmu církevního roku jsou děti poutavou formou uváděny do tajemství víry. Nejedná se o klasickou “výuku”, součástí setkání jsou i společné zpívání, malování nebo za příznivého počasí hry na farní zahradě. Skupinku vede paní katechetka Míša Kolouchová (michaela.kolouchova@centrum.cz).

“Starší” školáci

Výuka náboženství pro děti z vyšších školních tříd probíhá každé úterý od 15 hodin v prostorách ZŠ Hostivice. Sraz vždy krátce před 15. hodinou u vchodu “B”, skupinku vede mladý katecheta Adam Chvosta (adam.chvos@gmail.com).

Mládež

Připravuje se…